galerie-fotograficzne.org

Informacje

Wszystkie fotografie, oraz cykle zdjęć, które publikowane są w ramach niniejszej strony, są pracami wykonanymi przez artystów skupionych wokół katowickich warsztatów- fotograficznych.org. Część z nich można zobaczyć w naszej galerii mieszczącej się w siedzibie „warsztatów” w Katowicach przy ulicy Drzymały 9.

Prezentowane na stronie prace wykonane zostały w różnorodnych technikach fotograficznych poczynając od technik analogowych kończąc na technologii cyfrowej.

W zależności od zamysłu i działań każdego z autorów, fotografie przygotowane są przez nich osobiście w formie odbitek analogowych, odbitek przygotowanych w jednej z tak zwanych technik szlachetnych lub też wydruków o archiwalnej jakości.

Każda z prac zawiera sygnaturę, datę wykonania pracy, numer odbitki autorskiej oraz nakład.

Prawa autorskie

Wszystkie fotografie publikowane w ramach strony galerie-fotograficzne.org stanowią własność ich autorów. Kopiowanie, wykorzystanie (nawet po "przetworzeniu") i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest zabronione.

Jeśli powyższe zastrzeżenie wydaje Ci się być "dziwne", to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych i/lub informacjami o prawach autorskich publikowanych przez poważne serwisy sieciowe, np. FotoPrawo.pl.

Nasz profil na facebooku Nasza profil na twitterze Nasz profil na G+